ENDÜSTRİYEL RADYATÖRLER

RASA, Endüstriyel Radyatör uygulamalarında geliştirdiği çözümler ile birçok motor üreticisinin motor soğutma sistemleri tercihinin ilk sırasında yer almaktadır. Dizel motor radyatörleri, gaz motor radyatörleri, marin motor radyatörleri gibi içten yanmalı motorlar ve tüm jeneratör setleri için endüstriyel radyatörler üretmektedir. RASA Endüstriyel Radyatörler; maksimum soğutma gücü ve maksimum performans için tasarlandı!

Üretilen tüm ürünler RASA güvencesi altındadır.

REMOTE RADYATÖRLER

RASA,sahip olduğu geniş ürün yelpazesi içerisinde remote radyatör uygulamalarına da yer vermektedir. Yatay remote radyatör, dikey remote radyatör, remote yağ soğutucu gibi özel uygulamalar geliştirerek müşterilerine sunduğu alternatif çözüm yolları ile jeneratör soğutma sistemleri ve motor soğutma sistemleri alanında birçok başarılı projeye imza atmıştır.

RASA Endüstriyel Radyatörler tarafından üretilen remote radyatörler; özel projeler ve farklı seçenek isteyenler için tasarlanmıştır.

INTERCOOLER & AFTERCOOLER

Intercooler ve Aftercooler alanlarında RASA tarafından birçok başarılı proje gerçekleştirilmiştir. Yapılan AR-GE çalışmaları ile sağlanan düşük egzoz gazı emisyon seviyesi, tüm dünya üzerinde kabul edilen EURO standartlarını sağlayacak şekilde uygun hale getirilmiştir.

Gaz emisyon seviyesinin azaltılmasının yanı sıra performansta da artış sağlamayı hedefleyen RASA, sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, ileri teknoloji ile imalatını sürdürmektedir.

YAĞ SOĞUTUCULAR ve YAKIT SOĞUTUCULAR

RASA, dizel motorları, gaz motorları, marin motorları ve bu motorlarla üretilen jeneratörler için özel olarak tasarım ve hesaplamalarının yapıldığı yağ soğutucuların ve yakıt soğutucuların üretimi gerçekleştirmekte olup ürünlerin performansını maksimum seviyede tutabilmek için hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Özel ve gelişmiş yapıları sayesinde, yakıt soğutucularından ve yağ soğutucularından elde edilecek verim arttırılmıştır.

Copyright ©2014 RASA Endüstriyel Radyatörler Sanayi A.Ş.